CZASOPISMA PRENUMEROWANE PRZEZ BIBLIOTEKĘ

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

CZASOPISMA PRENUMEROWANE PRZEZ NASZĄ BIBLIOTEKĘ

Obrazek przedstawia gazety ułożone na półce, są to czasopisma dla dorosłych i dla dzieci. Różne tytuły obrazują różnorodność czasopism dostępnych w bibliotece.

 

Czasopisma wypożyczamy na okres 7 dni.

Czasopisma również odkładamy na obowiązkową 7 – dniową kwarantannę,

każdorazowo po zwróceniu przez Czytelnika.

 

 Dostępne tytuły: 

 

 
Giga Sport
Młody Czytelniku chcesz wiedzieć co dzieje się w świecie sportu? Sięgnij po młodzieżowe czasopismo, dzięki któremu będziesz na bieżąco z wszelkimi rozgrywkami. Warto czytać uważnie, nie tylko by śledzić tabele wyników - gazeta zawiera kilka konkursów z nagrodami !

Kosmos dla dziewczynek
Hej dziewczyny - coś dla Was ! Ciekawe artykuły, gry, inspiracje, niezwykłe postacie kobiet z przeszłości i teraźniejszości, a i z przyszłości. Sporo wiedzy na różne tematy - w zależoności od tematu numeru. Polecane książki, które, w większości,  znajdziecie w naszej bibliotece. Doświadczenia i doświadczanie - świata, siebie, kosmosu :)

Książki. Magazyn do czytania
Nasza biblioteka zawsze dba o potrzeby Czytelników - zachęcamy do wypożyczenia ciekawej pozycji zawierajacej reportaże, recenzje, wywiady i nowości ze świata książek.

M jak mieszkanie
Polecamy dla Czytelników poszukujących inspiracji i wiedzy o najnowszych trendach wnętrzarskich.
Mój piękny ogród
Przyznajemy się , że w pełni zgadzamy sie z Cyceronem, iż: "Człowiek potrzebuje do życia ogrodu i biblioteki" . Jak zadbać o ogród dowiesz się z prenumerowanego przez bibliotekę czasopisma. Oprócz porad znajdziesz to również kalendarz prac na każdy miesiąc, eko porady i sporo wiedzy, dzięki którym Twój ogród rozkwitnie. 
 
National Geographic Wyd. Spec.
Popularny miesięcznik przybliżający Czytelnikowi dalekie rubieże świata oraz nieznane, ale bliskie miejsca warte odkrycia. Gazetę wypełniają ciekawe artykuły, sylwetki pasjonatów, piękne zdjęcia. 
Newsweek Polska
Tygodnik publicystyczny, w którym znajdziesz wiele informacji i opinii na temat bieżącej sytuacji politycznej. Zainteresują Cię reportaże, wywiady
 
 Świat Nauki
To czasopismo wypełniają artykuły ze świata nauki. Fizyka, chemia, bioglogia, historia. Najnowsze doniesienia z zakresu tych dziedzin przedstawiają naukowcy z  ośrodków całego głobu.

Świerszczyk
Czasopismo cieszy się symaptią Czytelników już od 75 lat ! Wieloletnia tradycja wydawnicza nie oznacza jednak, że "Świerszczyk" stoi w miejscu. Jest to nowoczesna gazeta dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Do czytania razem z rodzicami lub smodzielnie. Znajdziecie tu komiksy, rebusy, krzyżówki, gry, zabawy, konkursy, doświadczenia, kolorowanki, opowiadania, wiersze, ufff...Ile tu tego , sprawdź sam !
 
Zwierciadło
Miesięcznik pełen wywiadów, reportaży, komentujący bierzące wydarzenia szeroko rozumianego świata świata sztuki, mody.  Prezentuje różnorodne tematy i  trendy.