MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ IM. M. MUSIEROWICZ CENTRUM ANIMACJI KULTURY W PUSZCZYKOWIE

plakat w języku polskim promujący akcję Mała Książka Wielki Człowiek

 

list do rodziców

 plakat w języku ukraińskim promujący akcję Mała Książka wielki Człowiek

list do rodziców po ukr

Z dumą informujemy, że już po raz III nasza Biblioteka bierze udział w kampanii promującej czytelnictwo „Mała Książka Wielki Człowiek” w ramach projektu realizowanego przez Instytut Książki. Oznacza to, że na każdego Czytelnika w wieku od 3 do 6 lat czeka wyjątkowy prezent:   

  • Książka „Pierwsze czytanki dla…” – to starannie dobrany zestaw utworów wybitnych polskich poetów i pisarzy dziecięcych, w którym przeczytamy zarówno pozycje klasyczne, jak i współczesne. W gronie autorów znajdziemy m. in. Joannę Papuzińską, Wandę Chotomską, Czesława Janczarskiego czy Hannę Januszewską. W publikacji obecni są również Liliana Bardijewska, Zofia Stanecka, Anna Onichimowska, Małgorzata Strzałkowska, Adam Bahdaj, Michał Rusinek, Agnieszka Frączek, Joanna Kulmowa, Marcin Brykczyński, Jan Twardowski i Grzegorz Kasdepke – twórcy tak różni, jak różne są perspektywy spoglądania na świat.
  • Broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” – praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki. Dzięki broszurze rodzice dowiedzą się, dlaczego literatura pełni tak ważną rolę w zrównoważonym, zdrowym rozwoju dziecka, znajdą też wiele czytelniczych porad i inspiracji.
  • Karta Małego Czytelnika – pięknie zaprojektowana karta biblioteczna do zbierania naklejek za wypożyczone książki.
  • Czytelnicze gadżety, które umilają codzienną lekturę.

 

Zatem zapraszamy do Biblioteki dzieci wraz z rodzicami!
Szczegółowe informacje pod nr tel. 61 8194 649.

grafika reklamująca projekt mała książka wielki człowiek