Występ kabaretu CIACH w Puszczykowie

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 marca 2020

Występ kabaretu CIACH w Puszczykowie

Kabaret Ciach to jeden z filarów zielonogórskiego zagłębia kabaretowego. Tworzą go ludzie młodzi duchem i bogaci doświadczeniem: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek, Tomasz Kowalski i Mateusz Czechowski. Dzięki temu stale powiększany jest repertuar ich skeczy, prezentowany podczas licznych wystąpień w trakcie festiwali, czy też realizacji telewizyjnych.

Występ na puszczykowskiej scenie stanowił wspaniałe połączenie wysokiego poziomu literackiego z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Publiczność obejrzała znane skecze jak „Zakład pogrzebowy”, czy też „Królowa”. Jako, że występ miał miejsce w wieczór wyjątkowy - walentynkowy, wiele żartów dotyczyło tematów damsko-męskich. Wszystko to, wzbogacone zostało o słynną dla tej grupy improwizację i nadało spotkaniu niepowtarzalnego charakteru.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Obrazek przedstawia scenę, na której członkowie kabaretu wręczają dwóm widzom - mężczyźnie w średnim wieku oraz chłopcu - paczki przypraw z goździkami. Jest to element skeczu: goździki - przyprawa, zamiast goździków - kwiatów na Dzień Kobiet.

  Obrazek przedstawia scenę, na której członkowie kabaretu wręczają dwóm widzom - mężczyźnie w średnim wieku oraz chłopcu - paczki przypraw z goździkami. Jest to element skeczu: goździki - przyprawa, zamiast goździków - kwiatów na Dzień Kobiet.

 • Powiększ zdjęcie Obrazek przedstawia scenę, na której członkowie kabaretu odgrywają satyryczną scenę z życia małżeństwa.

  Obrazek przedstawia scenę, na której członkowie kabaretu odgrywają satyryczną scenę z życia małżeństwa.

 • Powiększ zdjęcie Obrazek przedstawia członkinię kabaretu w trakcie satyrycznego monologu.

  Obrazek przedstawia członkinię kabaretu w trakcie satyrycznego monologu.